Animované video

Animované video – dobývá oči a mysl

Proměňte strohá fakta o značce v moderní a magnetizující animované video. Lidi si ho rádi “zapíšou za uši” – zaujme více než text a jiné statické prezentace.

Výhody animovaného videa

Lepší zapamatovatelnost

Vizuální informace jsou násobně stravitelnější než statické.

Probuzení emocí a touhy

Motivuje diváky, aby provedli požadovanou akci.

Zvyšování povědomí o značce

Upoutá pozornost, zanechá dojem = náskok před konkurencí.

Osobitá a atraktivní grafika

Stylizace do vizuální identity značky s jedinečnými prvky.

Rychlá a efektivní prodejní páka

Důležité informace nezapadnou, ale vyplují na povrch.

Lavinovité šíření na soc. sítích

Povzbuzuje věrné fanoušky k činnosti a získává nové.

Inspirujte se u značek, které těží z animovaných videí

Jaké animované video si přejete vy?

Vyberte si typ infografického videa, které vaši značku vyšle správným směrem

Explainer video – zábavně vysvětluje a prodává

Krátké, jednoduché a originální. Animované Explainer video srozumitelně podá informaci o myšlence, službě, nebo produktu. Za 1 až 2 minuty vyšle do světa zprávu, která upoutá. S profesionálním voiceoverem a zvukovými efekty vypíchnete poselství, s nímž zboříte komunikační zeď mezi vaší značkou a publikem.

Infografika ve videu – informace v záživném pohybu

Vezměte všechny výhody klasické infografiky a rozhýbejte je – texty, ikony, tabulky, data a další grafické prvky padnou na úrodnou půdu. Nezáživné čtení se rázem změní v zajímavé a účinné představení nápadů, studií, informací o firmě… Bezvadně se hodí pro nahrazení nudných prezentací, návodů, postupů apod. Jakou infografiku potřebujete vy?

Lyrics video – text písně v hlavní roli

Plná profesionální produkce ke každé písničce? Utopie. Moderní Lyrics video zaujme stejně jako klasický videoklip a nestojí tolik – dovolí publikovat více videí, které jsou všechna zajímavá. Na youtube si vás a vaše skladby lidé snadno najdou, vnímají text a vy získáte mnohem více shlédnutí.

Logo animace – švihácké intro pro vaši značku

Ukažte jedinečnost své značky hned v prvních sekundách, kdy publikum spatří vaše logo. Ať už před videem nebo na homepage, animovaná brand page zanechá v hlavách a srdcích trvalý dojem, kdy je to nejvíce potřeba.

Těší nás přívětivá slova klientů. Chcete sdílet stejné pocity?

Kamila Frühaufová - Hotel a Restaurant Tři Věžičky

Když jsme chtěli inovovat naše www stránky, vybrali jsme firmu SB Corporation na základě kladných referencí a zároveň dobré cenové nabídky. I my jsme byli s jejich prací spokojeni. Vše proběhlo dle dohody, žádná dlouhá složitá jednání. Oceňuji jejich osobní přístup a rychlost.

Veronika Jonášová - Akropol

Naše společnost letos oslavila desáté výročí. Při této příležitosti jsme oslovili SB Corporation, aby natočila naší karibskou párty, kterou jsme uspořádali pro naše spolupracovníky. Ráda bych jim poděkovala za jejich vysokou profesionalitu, se kterou se role zhostili. Výsledek jejich práce maximálně splnil naše očekávání. A kdo nám natočí naší další firemní akci? Tak to my už máme jasno :-)

Miroslav Veselý - Vodní Ráj Jihlava

Potřebovali jsme vytvořit nové webové stránky, které budou odpovídat současnému trendu. Ve výběrovém řízení nás zaujala nabídka SB Corporation a určitě jsme nevybrali špatně. Oceňuji profesionalitu, kvalitu a rychlost provedení nejenom samotných webových  stránek, ale i výrobu image fotek.

Jan Škrabánek - Zonky

Společně s SB Corporation jsme pracovali na fotografiích pro naše online marketingové kanály a musím říct, že celá spolupráce proběhla hladce. Pánové jsou kreativní, flexibilní a vše se neslo v přátelském duchu tudíž můžeme SB Corporation jen doporučit!

Jaroslav Dvořák - AJAX PILNÍKY, A.S.

Se společností SB Corporation máme velice dobré zkušenosti. Naše spolupráce začala natočením propagačního videa za účelem prezentace našich výrobků na tuzemských a zahraničních veletrzích. Jejich nápady, rychlost realizace a zodpovědný přístup mě přesvědčily o jejich profesionalitě. Jsem si jistý, že s touto kreativní mladou firmou budeme spolupracovat i v budoucnu na dalších projektech.

Miloš Meier - Bubeník kapely Dymytry, Daniel Landa, NOID atd

Při natáčení svých bubenických videí od sebe vyžaduji vždy sto-procentní koncentraci a výkon. Abych toho dosáhl, potřebuji kolem sebe team lidí, kteří budou pozorní, schopní, pohotový a hlavně dobří ve svém oboru. Proto rád využívám služeb kluků z SB CORPORATION. Můžu se u ních spolehnout na profesionální přístup i pohodovou práci. Jsou schopní plnit moje požadavky i přicházet s vlastními nápady. Už několikrát se mi práce s nimi osvědčila a není důvod, proč v tom nepokračovat.

Jakub Klobása - Xtuning

Na společnost SB Corporation jsme se obrátili za účelem vytvoření klipu pro podporu našich obchodních aktivit při expanzi společnosti. Setkali jsme se s velice profesionálním a kreativním přístupem, schopností pochopit naše požadavky, časovou flexibilitou a především s provedením práce na vysoké úrovni. S výsledky zadání jsme spokojeni a proto se společností SB Corporation spolupracujeme i nadále.

Bedřich Ščerban - HC Dukla Jihlava

Se společností SB Corporation bylo vše nějak podezřele jednoduché. Ochotní, spolehliví, kreativní, obětaví (když důvěřovali schopnostem hráčů a nad hlavami jim létaly puky..) a hlavně schopní. Spolehli jsme se na jejich slova, proměnili je v realitu. Rádi budeme spolupracovat dále.