Event video

Event video – jedno video, moře zlata

Vytěžte z eventu maximální užitek. Záznam akce je znamenitý způsob, jak zachytit atmosféru a poslat ji dál. Mezi stávající, věrné zákazníky a jako lákadlo pro nové.

Výhody event videa

Vtáhnutí i nezúčastněných

Oslovíte i publikum, které na eventu nemohlo být.

Spojení a kontakt

Slučuje lidi různých skupin a seznamuje se značkou.

Za málo peněz hodně muziky

Event video jako přirozený video marketingový nástroj.

Prima obsah pro web

Zapojení návštěvníků webu a zvýšení důvěryhodnosti.

Bezvadný propagační materiál

Podpora pro příští eventy jako parádní trailer či pozvánka.

Multifunkční marketing

Funguje jako promo, zvyšuje povědomí o značce a prodává.

Eventy za námi. Jako byste tam sami byli…

Natočíme vám i vaši akci. Kdy a kde?

Duch akce, který žije dlouho, dlouho po ní

“Živé” video – autentické a pravdivé

Event video neklame: Neexistuje snad přirozenější a upřímnější způsob, jak vyprávět příběh značky. I se všemi přeřeky a faux-pax, které jsou zkrátka součástí života. A diváci to ví a baví se tím.

Bavící se publikum – zapojené publikum

Když se lidi baví, uchovávají informace a spojují se se značku na emocionální úrovni. Nechte žít ducha akce i dlouho po ní. Prostřednictvím poutavého event videa si poletí světem a posbírá řadu nových zákazníků.

Svatební zážitek v živé paměti celý život

Vy si vychutnáte svůj Velký den a my jsme u toho. Sbíráme záběry a emoce, které zhmotníme ve video. Ve svatební video, ke kterému se budete rádi vracet dlouho, dlouho po svatbě.
Pro svatebčany máme extra web.

Vyberte si foto nebo video balíček, který zastaví svatební čas.

Těší nás přívětivá slova klientů. Chcete sdílet stejné pocity?

Kamila Frühaufová - Hotel a Restaurant Tři Věžičky

Když jsme chtěli inovovat naše www stránky, vybrali jsme firmu SB Corporation na základě kladných referencí a zároveň dobré cenové nabídky. I my jsme byli s jejich prací spokojeni. Vše proběhlo dle dohody, žádná dlouhá složitá jednání. Oceňuji jejich osobní přístup a rychlost.

Veronika Jonášová - Akropol

Naše společnost letos oslavila desáté výročí. Při této příležitosti jsme oslovili SB Corporation, aby natočila naší karibskou párty, kterou jsme uspořádali pro naše spolupracovníky. Ráda bych jim poděkovala za jejich vysokou profesionalitu, se kterou se role zhostili. Výsledek jejich práce maximálně splnil naše očekávání. A kdo nám natočí naší další firemní akci? Tak to my už máme jasno :-)

Miroslav Veselý - Vodní Ráj Jihlava

Potřebovali jsme vytvořit nové webové stránky, které budou odpovídat současnému trendu. Ve výběrovém řízení nás zaujala nabídka SB Corporation a určitě jsme nevybrali špatně. Oceňuji profesionalitu, kvalitu a rychlost provedení nejenom samotných webových  stránek, ale i výrobu image fotek.

Jan Škrabánek - Zonky

Společně s SB Corporation jsme pracovali na fotografiích pro naše online marketingové kanály a musím říct, že celá spolupráce proběhla hladce. Pánové jsou kreativní, flexibilní a vše se neslo v přátelském duchu tudíž můžeme SB Corporation jen doporučit!

Jaroslav Dvořák - AJAX PILNÍKY, A.S.

Se společností SB Corporation máme velice dobré zkušenosti. Naše spolupráce začala natočením propagačního videa za účelem prezentace našich výrobků na tuzemských a zahraničních veletrzích. Jejich nápady, rychlost realizace a zodpovědný přístup mě přesvědčily o jejich profesionalitě. Jsem si jistý, že s touto kreativní mladou firmou budeme spolupracovat i v budoucnu na dalších projektech.

Miloš Meier - Bubeník kapely Dymytry, Daniel Landa, NOID atd

Při natáčení svých bubenických videí od sebe vyžaduji vždy sto-procentní koncentraci a výkon. Abych toho dosáhl, potřebuji kolem sebe team lidí, kteří budou pozorní, schopní, pohotový a hlavně dobří ve svém oboru. Proto rád využívám služeb kluků z SB CORPORATION. Můžu se u ních spolehnout na profesionální přístup i pohodovou práci. Jsou schopní plnit moje požadavky i přicházet s vlastními nápady. Už několikrát se mi práce s nimi osvědčila a není důvod, proč v tom nepokračovat.

Jakub Klobása - Xtuning

Na společnost SB Corporation jsme se obrátili za účelem vytvoření klipu pro podporu našich obchodních aktivit při expanzi společnosti. Setkali jsme se s velice profesionálním a kreativním přístupem, schopností pochopit naše požadavky, časovou flexibilitou a především s provedením práce na vysoké úrovni. S výsledky zadání jsme spokojeni a proto se společností SB Corporation spolupracujeme i nadále.

Bedřich Ščerban - HC Dukla Jihlava

Se společností SB Corporation bylo vše nějak podezřele jednoduché. Ochotní, spolehliví, kreativní, obětaví (když důvěřovali schopnostem hráčů a nad hlavami jim létaly puky..) a hlavně schopní. Spolehli jsme se na jejich slova, proměnili je v realitu. Rádi budeme spolupracovat dále.