Firemní image video

Firemní image video – a ledy tají...

Představte svou firmu tak, aby z ní namísto fádnosti čišila lidskost a přívětivost. Vzájemná důvěra kladně ovlivňuje přijetí vašeho poselství. Přeci nechcete publikum unudit…

Výhody firemního videa

Hravý a zábavný marketing

Videa o lidech a pro lidi, kteří sdílejí stejné hodnoty.

Příběh, zážitek, odezva

Jedině obraz a zvuk dokáží vyjádřit pravou atmosféru a náladu.

Jasná pobídka k akci

Efektivní cesta, jak jasně pobídnout k akci a zvýšit konverze.

Hodnota pro vyhledávače

Youtube i vlastní web vám pomohou stoupat ve výsledcích vyhledávání.

Stále na očích, stále v mysli

Kvalitní video baví a udržuje vysokou pozornost.

Lepší porozumění a rychlejší učení

U firemního videa si diváci odpočinou a lépe stráví sdělení.

Firmy prezentující se profesionálně a působivě

Ukažte také firmu atraktivně a autenticky

Šmrncovní video vizitkou oslovíte zákazníky, partnery i kvalitní zaměstnance

Lákadlo pro uchazeče, kteří ladí na stejnou notu

Podpořte získávání nových zaměstnanců. Doplňte pracovní nabídku firemním image videem. Oslovíte a nadchnete lidi, kteří s firmou hodnotově souzní a dají ji kus sebe. Dobrých pracantů je málo – přitáhněte ty nejlepší.

Šťavnatá prezentace firmy – každý si rád kousne

Na webu, sociálních sítích, veletrzích, konferencích… Firemní image video okoření představení společnosti a dochutí ho k dokonalosti – posílí vzájemný vztah, důvěru. Firma v očích diváku stoupne na ceně.

Těší nás přívětivá slova klientů. Chcete sdílet stejné pocity?

Kamila Frühaufová - Hotel a Restaurant Tři Věžičky

Když jsme chtěli inovovat naše www stránky, vybrali jsme firmu SB Corporation na základě kladných referencí a zároveň dobré cenové nabídky. I my jsme byli s jejich prací spokojeni. Vše proběhlo dle dohody, žádná dlouhá složitá jednání. Oceňuji jejich osobní přístup a rychlost.

Veronika Jonášová - Akropol

Naše společnost letos oslavila desáté výročí. Při této příležitosti jsme oslovili SB Corporation, aby natočila naší karibskou párty, kterou jsme uspořádali pro naše spolupracovníky. Ráda bych jim poděkovala za jejich vysokou profesionalitu, se kterou se role zhostili. Výsledek jejich práce maximálně splnil naše očekávání. A kdo nám natočí naší další firemní akci? Tak to my už máme jasno :-)

Miroslav Veselý - Vodní Ráj Jihlava

Potřebovali jsme vytvořit nové webové stránky, které budou odpovídat současnému trendu. Ve výběrovém řízení nás zaujala nabídka SB Corporation a určitě jsme nevybrali špatně. Oceňuji profesionalitu, kvalitu a rychlost provedení nejenom samotných webových  stránek, ale i výrobu image fotek.

Jan Škrabánek - Zonky

Společně s SB Corporation jsme pracovali na fotografiích pro naše online marketingové kanály a musím říct, že celá spolupráce proběhla hladce. Pánové jsou kreativní, flexibilní a vše se neslo v přátelském duchu tudíž můžeme SB Corporation jen doporučit!

Jaroslav Dvořák - AJAX PILNÍKY, A.S.

Se společností SB Corporation máme velice dobré zkušenosti. Naše spolupráce začala natočením propagačního videa za účelem prezentace našich výrobků na tuzemských a zahraničních veletrzích. Jejich nápady, rychlost realizace a zodpovědný přístup mě přesvědčily o jejich profesionalitě. Jsem si jistý, že s touto kreativní mladou firmou budeme spolupracovat i v budoucnu na dalších projektech.

Miloš Meier - Bubeník kapely Dymytry, Daniel Landa, NOID atd

Při natáčení svých bubenických videí od sebe vyžaduji vždy sto-procentní koncentraci a výkon. Abych toho dosáhl, potřebuji kolem sebe team lidí, kteří budou pozorní, schopní, pohotový a hlavně dobří ve svém oboru. Proto rád využívám služeb kluků z SB CORPORATION. Můžu se u ních spolehnout na profesionální přístup i pohodovou práci. Jsou schopní plnit moje požadavky i přicházet s vlastními nápady. Už několikrát se mi práce s nimi osvědčila a není důvod, proč v tom nepokračovat.

Jakub Klobása - Xtuning

Na společnost SB Corporation jsme se obrátili za účelem vytvoření klipu pro podporu našich obchodních aktivit při expanzi společnosti. Setkali jsme se s velice profesionálním a kreativním přístupem, schopností pochopit naše požadavky, časovou flexibilitou a především s provedením práce na vysoké úrovni. S výsledky zadání jsme spokojeni a proto se společností SB Corporation spolupracujeme i nadále.

Bedřich Ščerban - HC Dukla Jihlava

Se společností SB Corporation bylo vše nějak podezřele jednoduché. Ochotní, spolehliví, kreativní, obětaví (když důvěřovali schopnostem hráčů a nad hlavami jim létaly puky..) a hlavně schopní. Spolehli jsme se na jejich slova, proměnili je v realitu. Rádi budeme spolupracovat dále.