Hudební videoklip

Hudební videoklip – víc fandů, víc zábavy

Zabodujte u stálých fanoušků a přitáhněte nové příznivce. Splynutí s hudby s vizuálnem je jeden z nejlepších způsobů, jak ukázat své umění o otisknout ho navždy.

Výhody hudebního videoklipu

Burcující originál

Jedinečnost, kvalita, či kontroverze… Parametry, kterými zaujmete.

Virální rozšiřování

Vaše hudba se dostane i tam, kam by samotné audio neproklouzlo.

Znáte hit bez videa?

Největší hudební pecky se bez klipu neobejdou.

Na internetu navěky

Videoklip tu zůstane ještě hodně dlouho po vás.

Videoklipy dělají hudbu viditelnou. Koukněte sami

Udělejme z vašeho songu online hit

Videoklipy lomcují s city. Dovolte své hudbě vyniknout naplno

Hudba, která je vidět

Nejvíc záleží na vaší identitě, která pomůže hudbě vyjít z davu a zazářit. Na ní postavíme videoklip: Aby nebyl tuctový scénářem, ani vizuálem. Aby působil jako smršť, která přejede všechny vaše fanoušky a sejme tisíce dalších.

Produkujeme rádi: Klasiku i heavy metal

Přineste si rock, rap, indie, hip-hop. Přijďte za námi s popem, heavy metalem. Hudbu posloucháme a rádi ji točíme, protože je to kombinace čisté radosti a úžasných vizuálů.

Vyšperkované klipy, které vás vyvedou ze šedi

Nezáleží na tom, jestli vydáváte svůj první single, nebo máte za sebou několik desek. Točíme videoklipy v různých “tvarech” a “velikostech”, aby mohl každý s hrdostí ukázat svou hudbu světu.

Těší nás přívětivá slova klientů. Chcete sdílet stejné pocity?

Kamila Frühaufová - Hotel a Restaurant Tři Věžičky

Když jsme chtěli inovovat naše www stránky, vybrali jsme firmu SB Corporation na základě kladných referencí a zároveň dobré cenové nabídky. I my jsme byli s jejich prací spokojeni. Vše proběhlo dle dohody, žádná dlouhá složitá jednání. Oceňuji jejich osobní přístup a rychlost.

Veronika Jonášová - Akropol

Naše společnost letos oslavila desáté výročí. Při této příležitosti jsme oslovili SB Corporation, aby natočila naší karibskou párty, kterou jsme uspořádali pro naše spolupracovníky. Ráda bych jim poděkovala za jejich vysokou profesionalitu, se kterou se role zhostili. Výsledek jejich práce maximálně splnil naše očekávání. A kdo nám natočí naší další firemní akci? Tak to my už máme jasno :-)

Miroslav Veselý - Vodní Ráj Jihlava

Potřebovali jsme vytvořit nové webové stránky, které budou odpovídat současnému trendu. Ve výběrovém řízení nás zaujala nabídka SB Corporation a určitě jsme nevybrali špatně. Oceňuji profesionalitu, kvalitu a rychlost provedení nejenom samotných webových  stránek, ale i výrobu image fotek.

Jan Škrabánek - Zonky

Společně s SB Corporation jsme pracovali na fotografiích pro naše online marketingové kanály a musím říct, že celá spolupráce proběhla hladce. Pánové jsou kreativní, flexibilní a vše se neslo v přátelském duchu tudíž můžeme SB Corporation jen doporučit!

Jaroslav Dvořák - AJAX PILNÍKY, A.S.

Se společností SB Corporation máme velice dobré zkušenosti. Naše spolupráce začala natočením propagačního videa za účelem prezentace našich výrobků na tuzemských a zahraničních veletrzích. Jejich nápady, rychlost realizace a zodpovědný přístup mě přesvědčily o jejich profesionalitě. Jsem si jistý, že s touto kreativní mladou firmou budeme spolupracovat i v budoucnu na dalších projektech.

Miloš Meier - Bubeník kapely Dymytry, Daniel Landa, NOID atd

Při natáčení svých bubenických videí od sebe vyžaduji vždy sto-procentní koncentraci a výkon. Abych toho dosáhl, potřebuji kolem sebe team lidí, kteří budou pozorní, schopní, pohotový a hlavně dobří ve svém oboru. Proto rád využívám služeb kluků z SB CORPORATION. Můžu se u ních spolehnout na profesionální přístup i pohodovou práci. Jsou schopní plnit moje požadavky i přicházet s vlastními nápady. Už několikrát se mi práce s nimi osvědčila a není důvod, proč v tom nepokračovat.

Jakub Klobása - Xtuning

Na společnost SB Corporation jsme se obrátili za účelem vytvoření klipu pro podporu našich obchodních aktivit při expanzi společnosti. Setkali jsme se s velice profesionálním a kreativním přístupem, schopností pochopit naše požadavky, časovou flexibilitou a především s provedením práce na vysoké úrovni. S výsledky zadání jsme spokojeni a proto se společností SB Corporation spolupracujeme i nadále.

Bedřich Ščerban - HC Dukla Jihlava

Se společností SB Corporation bylo vše nějak podezřele jednoduché. Ochotní, spolehliví, kreativní, obětaví (když důvěřovali schopnostem hráčů a nad hlavami jim létaly puky..) a hlavně schopní. Spolehli jsme se na jejich slova, proměnili je v realitu. Rádi budeme spolupracovat dále.