Reklamní spot

Reklamní spot – zážitek, který zažehne dychtivost

Akce vyvolává reakci – reklamní spot posouvá lidi blíž k produktům a službám. Buďte v co nejtěsnějším kontaktu a zanechte co nejhlubší stopu v hlavách publika.

Výhody reklamního spotu

Zvuk a obraz probouzí emoce

Spojení vizuálního a zvukového efektu vyvolá emocionální jiskření.

Bleskový prodejní účinek

Oslovení vybrané cílové skupiny vyvolává rychlou odezvu.

Příběh a strategie v propojení

Poutavý obsah, který představí silné stránky značky.

Zvyšování povědomí

Nezapomenutelný dojem a náskok před konkurencí.

Podpora loajality ke značce

Váš produkt nebo služba díky tomu vždy dostane přednost.

Příležitosti bez limitů

Informovat, bavit, prodávat? Je to na vás. A na nás.

Inspirativní reklamní spoty, které poňoukají k akci

Dejte své značce stylový reklamní spot. Vrátí vám to.

Ulovte své zákazníky ve vodách, kde jich je hojnost

Reklamní spot v TV – impuls k akci

Na televizi kouká více než 90 % lidí. Reklamní spot má proto největší zásah potenciálních zákazníků. Využijte sílu stabilního média, díky kterému značka stoupne v očích diváků a vyšle podnět najít si vaší firmu.

Spot na internetu – padne na úrodnou půdu

Prezentace reklamního spotu na internetu vám dovolí cílit tak přesně, že nemůžete minout. Podřídíme tomu příběh, emoce a poselství. Podnítíte zájem o skupiny, která je pro vaši značku klíčová.

Těší nás přívětivá slova klientů. Chcete sdílet stejné pocity?

Kamila Frühaufová - Hotel a Restaurant Tři Věžičky

Když jsme chtěli inovovat naše www stránky, vybrali jsme firmu SB Corporation na základě kladných referencí a zároveň dobré cenové nabídky. I my jsme byli s jejich prací spokojeni. Vše proběhlo dle dohody, žádná dlouhá složitá jednání. Oceňuji jejich osobní přístup a rychlost.

Veronika Jonášová - Akropol

Naše společnost letos oslavila desáté výročí. Při této příležitosti jsme oslovili SB Corporation, aby natočila naší karibskou párty, kterou jsme uspořádali pro naše spolupracovníky. Ráda bych jim poděkovala za jejich vysokou profesionalitu, se kterou se role zhostili. Výsledek jejich práce maximálně splnil naše očekávání. A kdo nám natočí naší další firemní akci? Tak to my už máme jasno :-)

Miroslav Veselý - Vodní Ráj Jihlava

Potřebovali jsme vytvořit nové webové stránky, které budou odpovídat současnému trendu. Ve výběrovém řízení nás zaujala nabídka SB Corporation a určitě jsme nevybrali špatně. Oceňuji profesionalitu, kvalitu a rychlost provedení nejenom samotných webových  stránek, ale i výrobu image fotek.

Jan Škrabánek - Zonky

Společně s SB Corporation jsme pracovali na fotografiích pro naše online marketingové kanály a musím říct, že celá spolupráce proběhla hladce. Pánové jsou kreativní, flexibilní a vše se neslo v přátelském duchu tudíž můžeme SB Corporation jen doporučit!

Jaroslav Dvořák - AJAX PILNÍKY, A.S.

Se společností SB Corporation máme velice dobré zkušenosti. Naše spolupráce začala natočením propagačního videa za účelem prezentace našich výrobků na tuzemských a zahraničních veletrzích. Jejich nápady, rychlost realizace a zodpovědný přístup mě přesvědčily o jejich profesionalitě. Jsem si jistý, že s touto kreativní mladou firmou budeme spolupracovat i v budoucnu na dalších projektech.

Miloš Meier - Bubeník kapely Dymytry, Daniel Landa, NOID atd

Při natáčení svých bubenických videí od sebe vyžaduji vždy sto-procentní koncentraci a výkon. Abych toho dosáhl, potřebuji kolem sebe team lidí, kteří budou pozorní, schopní, pohotový a hlavně dobří ve svém oboru. Proto rád využívám služeb kluků z SB CORPORATION. Můžu se u ních spolehnout na profesionální přístup i pohodovou práci. Jsou schopní plnit moje požadavky i přicházet s vlastními nápady. Už několikrát se mi práce s nimi osvědčila a není důvod, proč v tom nepokračovat.

Jakub Klobása - Xtuning

Na společnost SB Corporation jsme se obrátili za účelem vytvoření klipu pro podporu našich obchodních aktivit při expanzi společnosti. Setkali jsme se s velice profesionálním a kreativním přístupem, schopností pochopit naše požadavky, časovou flexibilitou a především s provedením práce na vysoké úrovni. S výsledky zadání jsme spokojeni a proto se společností SB Corporation spolupracujeme i nadále.

Bedřich Ščerban - HC Dukla Jihlava

Se společností SB Corporation bylo vše nějak podezřele jednoduché. Ochotní, spolehliví, kreativní, obětaví (když důvěřovali schopnostem hráčů a nad hlavami jim létaly puky..) a hlavně schopní. Spolehli jsme se na jejich slova, proměnili je v realitu. Rádi budeme spolupracovat dále.